SEABASE LADIES

Zegarek Atlantic 20347.45.21

SEABASE LADIES 203474521

Elegancki model zegara marki Atlantic, pochodzący z serii Seabase Ladies. Charakteryzuje się długą wytrzymałością, a zarazem zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Zegarek posiada bransoletę oraz kopertę z nierdzewnej stali chirurgicznej, nazywanej również stalą szlachetną. To materiał o gładkiej powierzchni, który nie powoduje reakcji alergicznych. Stal pozłacana jest metodą PVD, którą uznaje się za najtrwalszą obecnie metodę złocenia. Istnieje możliwość regulowania długości bransolety, aby dostosować ją do nadgarstka użytkownika. Wytworzone na bazie tlenku aluminium szkło szafirowe można zarysować jedynie diamentem, co pozwala na zachowanie zegarka w idealnym stanie przez bardzo długi czas. Ważną zaletą tego zegarka jest również podwyższona klasa wodoszczelności. Wprawdzie nie pozwala ona na bezpieczne pływanie z zegarkiem, jednak zapewnia mu ochronę na wypadek przypadkowego zamoczenia. Produkt został wyposażony w baterię, której czas żywności określany jest na około 2-3 lata, przy czym istotną rolę odgrywają warunki użytkowania.

Potwierdzeniem wysokiej jakości tego zegarka jest dwuletnia gwarancja, którą właściciel otrzymuje w momencie zakupu. Obowiązuje ona we wszystkich państwach świata.