SEABASE LADIES

Zegarek Atlantic 20347.45.31

SEABASE LADIES 203474531

Elegancki damski zegarek znanej marki Atlantic. Produkt objęty jest międzynarodową gwarancją przez okres dwóch lat od dnia zakupu.

Zarówno koperta zegarka, jak i jego bransoleta wykonane zostały z nierdzewnej stali chirurgicznej, zwanej także stalą szlachetną. Ze względu na swój skład materiał ten nie wywołuje reakcji uczuleniowych. Stal złocona jest metodą PDV, którą uznaje się za najtrwalszą metodę złocenia. Istnieje możliwość dostosowania długości bransoletki do rozmiaru nadgarstka użytkownika zegarka. Bransoleta oraz tarcza zegarka mają kolor złoty. Wytwarzane na bazie tlenku aluminium szkło szafirowe jest bardzo odporne na zarysowania, dlatego produkt przez długi czas wygląda jak nowy. Model ten posiada czytelną tarczę z oznaczeniami godzin w formie indeksów. Wyposażono go także w precyzyjny mechanizm napędzany energią z baterii, której żywotność wynosi 2-3 lata. Zegarek posiada również pojedynczy wyświetlacz, który wskazuje na numer aktualnego dnia miesiąca.

Grubość zegarka wynosi 7 milimetrów, natomiast średnica koperty 28. Podwyższona klasa wodoszczelności zabezpiecza na wypadek zamoczenia zegarka, ale nie pozwala na bezpieczne pływanie z nim.