SEACREST 

Zegarek Atlantic 50356.43.21G

SEACREST 503564321G

Elegancki i bardzo wytrzymały zegarek dla mężczyzn. Został wyprodukowany przez znaną firmę Atlantic i wchodzi w skład serii Seacrest.

Jedną z najważniejszych zalet tego zegarka jest szafirowe, nierysujące się szkło. Zarysowania mogą na nim powstać wyłącznie na skutek kontaktu z diamentem. Koperta oraz pasek wykonane zostały z nierdzewnej stali chirurgicznej, która jest bezpieczna nawet dla osób ze skłonnością do alergii skórnych. Taka powierzchnia może być polerowana, co pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu zegarka. Bransoleta jest dwukolorowa, dlatego doskonale komponuje się zarówno ze srebrną, jak i złotą biżuterią. Długość bransolety można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Na srebrnej tarczy umieszczone zostały oznaczenia godzin w formie indeksów. Mechanizm zegarka napędzany jest baterią, której czas żywotności to 2-3 lata. Model ten jest na tyle wodoszczelny, by nie doszło do usterek na skutek drobnych zachlapań, na przykład w trakcie mycia rąk.

Każdy nabywca tego zegarka otrzymuje dwuletnią gwarancję, której okres ważności rozpoczyna się w dniu zakupu i obowiązuje zarówno w Polsce, jak i we wszystkich innych krajach świata.