SEACREST

Zegarek  Atlantic

SEACREST 503594161

Czasomierz klasyczny, elegancki w pięknej stalowej kopercie i na stylowej bransolecie. Atlantic Seacrest garniturowy klasyk.

Piękny i ponad czasowy i elegancki zegarek wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L)  en rodzaj stali można polerować, nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń. Bransoleta wykonana ze stali chirurgicznej, można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, także można ją wypolerować aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać w naszym zakładzie dla Państwa, odpłatnie. Firma Atlantic zaopatruje swoje zegarki w szkła szafirowe, także ten model posiada takie szkło. Praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy.  Kwarcowy mechanizm czasomierza zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund, zegarek nie wymaga żadnych regulacji. Kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym. Tarcza tego pięknego klasyka jest w kolorze czarnym z oznaczeniem godzin w formie indeksów. Na tarczy czasomierza znajduję się datownik przy godzinie trzeciej który pokazuje numer dnia miesiąca. Klasa wodoszczelności tego czasomierza to 50M co prawda więcej niż 30M które zabezpiecza zegarek przed przypadkowym zachlapaniem lub deszczem. My jednak nie zalecamy przy tej klasie na pływanie w nim.

Grubość zegarka to 8 mm a średnica to 42mm,

Marka Atlantic dołożyła wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zanosić zegarka do miejsca w którym kupił. Zegarek podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

atlantic 503594161