SEAHUNTER 330 CHRONOGRAPH

Zegarek Atlantic 71465.41.61 SEAHUNTER 330 CHRONOGRAPH 714654161

Świetny czasomierz dla faceta z chronografem. Atlantic Seahunter 330 Chronograph klasa sama w sobie.

Elegancki czasomierz wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L)  nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń, ten rodzaj stali można polerować.

Bransoleta jak i koperta wykonana ze stali nierdzewnej chirurgicznej. Bransoletę można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, można także wypolerować bransoletę aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać dla Państwa odpłatnie.

Szkło zegarka szafirowe jak przystało na tą markę Atlantic, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy. 

Mechanizm zegarka zapewnia bardzo dokładny czas, zegarek nie wymaga żadnych regulacji, kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym, tolerancja to +/- 10 sekund na miesiąc.

Tarcza zegarka w kolorze czarnym z oznaczeniem godzin w formie indeksów. Zegarek posiada funkcje stopera, jego wskazania odczytywane są na małych tarczkach na cyferblacie. Oprócz tego na tarczy znajduję się datownik między godziną czwartą a piątą który pokazuje numer dnia miesiąca.

Wodoszczelność tego czasomierza jest wysoka, klasa 100M oznacza i zapewnia nas o możliwości pływania oraz nurkowania do 10 metrów.

Grubość zegarka to 11 mm a średnica to 43mm,

Marka Atlantic dołożyła wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zanosić zegarka do miejsca w którym kupił. Zegarek podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.