SEAHUNTER

Zegarek Atlantic 71365.41.61

SEAHUNTER 330 QUARTZ 713654161

Nowoczesny zegarek znanej marki Atlantic przeznaczony dla mężczyzn. Stanowi połączenie elegancji z solidnością wykonania, która zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz długą wytrzymałość.

Zegarek posiada bransoletę w kolorze srebrnym, wykonaną ze stali chirurgicznej, czyli materiału nierdzewnego oraz niewywołującego reakcji alergicznych. Bransoleta może być regulowana na rozmiar nadgarstka. Koperta zegarka również wykonana została ze stali szlachetnej. Kolejnym wykorzystanym materiałem jest szkło szafirowe, które nie jest narażone na żadne zarysowania, za wyjątkiem tych powstałych na skutek kontaktu z diamentem. Na tarczy w kolorze czarnym umieszczone zostały indeksowe oznaczenia godzin. Bardzo dokładny mechanizm kwarcowy sprawia, że użytkownik nie musi dokonywać żadnych regulacji. Zegarek został wyposażony w baterię, której okres żywotności uzależniony jest od warunków użytkowania i wynosi około 2-3 lat.

Nabywca tego zegarka otrzymuje gwarancję jakości, która obowiązuje przez dwa lata i jest ważna nie tylko w Polsce, ale i we wszystkich innych państwach.