SEALINE LADIES

Zegarek Atlantic 22341.41.61

SEALINE LADIES 223414161

Zegarek marki Atlantic przeznaczony jest dla kobiet, które poszukują modelu eleganckiego, a zarazem wygodnego w użytkowaniu. Charakteryzuje go także trwałość, ze względu na wysoką jakość zastosowanych materiałów.

Koperta wykonana została ze stali chirurgicznej, która na skutek swojego specjalnego składu nie wywołuje reakcji alergicznych. Materiał ten może być polerowany. Zastosowanie szafirowego szkła sprawiło, że nie ma ryzyka powstania rys, za wyjątkiem zarysowania diamentem. Elegancki i wytrzymały pasek wykonany został ze skóry cielęcej. Posiada standardowe zapinanie przez klamerkę. Zarówno bransoletka, jak i tarcza zegarka mają kolor czarny. Na tarczy znajdują się oznaczenia w formie indeksów. Model posiada klasę wodoszczelności 30 M, tak więc jest chroniony na wypadek drobnego zachlapania. Został wyposażony w baterię, której czas żywotności w zależności od warunków użytkowania wynosi od 2 do 3 lat.

Zegarek waży 24 gramy. Jego grubość wynosi 7 milimetrów, natomiast średnica koperty 29 milimetrów. Produkt został objęty międzynarodową gwarancją przez okres dwóch lat, począwszy od daty zakupu.