SEALINE LADIES 

Zegarek Atlantic 22346.45.61

SEALINE LADIES 223464561

Zegarek marki Atlantic stworzony z myślą o kobietach, które preferują styl elegancki. Zapewnia wysoki komfort oraz długą wytrzymałość, czego potwierdzeniem jest dwuletnia gwarancja.

Model ten posiada kopertę wykonaną ze stali szlachetnej pozłacanej metodą PDV. Stal nie wywołuje reakcji alergicznych i może być polerowana. Z tego samego materiału wykonano bransoletkę, która może być regulowana w celu dostosowania do rozmiaru nadgarstka, jeżeli klient wyrazi chęć skorzystania z takiego rozwiązania. Bransoletka ma kolor srebrny, natomiast tarcza zegarka jest granatowa. Producent wykorzystał szkło szafirowe wytworzone na bazie tlenku aluminium. W efekcie zarysowanie możliwe jest zarysowanie wyłącznie diamentem. Zegarek posiada datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Został wyposażony także w precyzyjny układ elektroniczny, który napędza energia z baterii. Czas jej żywotności wynosi 2-3 lata. Klasa wodoszczelności 30M oznacza, że zegarek jest zabezpieczony na wypadek drobnych zachlapań.

Dwuletnia gwarancja obowiązuje nie tylko w Polsce, ale i na terenie wszystkich innych krajów świata. Nie ma na nią wpływu to, czy klient korzysta z proponowanej usługi skrócenia bransolety.