WORLDMASTER DIVER CHRONOGRAPH

Zegarek Atlantic

WORLDMASTER

DIVER CHRONOGRAPH 554754725S

 

Sportowa Atlantic Worldmaster Diver Chronograph, charakterystyczny masywny wygląd oraz czarny bezel tak przedstawia się nurkowy zegarek

Masywna koperta tego czasomierz wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L)  nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń, ten rodzaj stali można polerować i jest odporna na korozje. W około tarczy na kopercie umieszczony czarny bezel. Sportowy Atlantic dla nurków został wyposażony w mechanizm kwarcowy który zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund na miesiąc oraz długą żywotność baterii około 2 – 3 lata.  Bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej zwanej chirurgiczną odporna na korozje. Można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, także wypolerować bransoletę aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać dla Państwa odpłatnie. Tarcza w kolorze srebrnym z oznaczeniem godzin w formie indeksów. Na cyferblacie dodatkowo dwie tarcze od stopera, na godzinie dwunastej datownik pokazujący numer dnia miesiąca. Szkło szafirowe, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy. Klasa wodoszczelności to 200M i zapewnia możliwość nurkowania nawet z akwalungiem. 

Waga zegarka to średnica to 44mm 

Atlantic zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

atlantic 554754725S