WORLDMASTER DIVER

Zegarek Atlantic 55370.47.55SPU

WORLDMASTER DIVER QUARTZ 553704755SPU

Sportowy zegarek dla mężczyzn wyprodukowany przez renomowaną firmę Atlantic. To model przeznaczony dla tych, którzy zwracają uwagę zarówno na komfort użytkowania, jak i na wygląd zegarka oraz jego wytrzymałość.

Produkt powinien przypaść do gustu w szczególności mężczyznom, którzy lubią pływać i nurkować, ze względu na najwyższą klasę wodoszczelności, która zapewnia zegarkowi pełne bezpieczeństwo w trakcie uprawiania takich sportów. Model posiada czarny, gumowy pasek, który jest bardzo wytrzymały, a zarazem daje wysoki komfort. Pasek zapina się na standardową klamerkę. Kopertę zegarka wykonano natomiast ze stali szlachetniej, która jest odporna na korozję i nie wywołuje reakcji alergicznych. Na tarczy w kolorze granitowanym znalazły się naprzemienne oznaczenia w formie indeksów oraz cyfr. Szafirowe szkło zabezpiecza przed zarysowaniami, a tym samym sprawia, że zegarek przez naprawdę długi czas prezentuje się jak nowy. Produkt posiada baterię, której żywotność wynosi od 2 do 3 lat, w zależności od sposobu użytkowania. Grubość zegarka to 13 milimetrów, a średnica jego koperty 44.

Ten model zegara jest produktem o wysokie jakości, co potwierdza dwuletnia gwarancja, która obowiązuje w Polsce oraz na całym świecie.