WORLDMASTER DIVER

Zegarek Atlantic 55375.47.25S

WORLDMASTER DIVER QUARTZ 553754725S

Męski zegarek marki Atlantic, wchodzący w skład cenionej serii Worldmaster Diver. To model przeznaczony dla mężczyzn ceniących sobie sportowy styl oraz wysoki komfort użytkowania.

W trakcie produkcji wykorzystano nierysujące się szkło szafirowe, powstałe na bazie tlenku aluminium, które może zarysować wyłącznie diament. Bransoleta w kolorze stalowym oraz koperta zegarka wykonane zostały ze stali szlachetnej, której najważniejszymi zaletami są odporność na korozję, możliwość polerowania oraz bezpieczeństwo dla skóry, ze względu na niewywoływanie reakcji alergicznych. Długość bransolety można regulować, w zależności od potrzeb użytkownika. Bardzo ważną zaletą tego modelu jest wysoka klasa wodoszczelności, która pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie z akwalungiem. Na srebrnej tarczy znajdują się naprzemiennie oznaczenia godzin w formie cyfr oraz indeksów, co zapewnia elegancki wygląd oraz wysoki komfort. Grubość zegarka wynosi 8 milimetrów, natomiast średnica jego koperty 44.

Każdy użytkownik takiego zegarka otrzymuje międzynarodową gwarancję, która obowiązuje przez dwa lata od dnia zakupienia produktu.