WORLDMASTER DIVER QUARTZ

Zegarek Atlantic 55375.47.65S

WORLDMASTER DIVER QUARTZ 553754765S

Męski zegarek do nurkowania, Atlantic Worldmaster Diver Quartz to świetny czasomierz nie tylko dla nurków ale i także ludzi lubiących sport 🙂

Mechanizm zegarka zapewnia bardzo dokładny czas. Zegarek nie wymaga żadnych regulacji, kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym. Żywotność baterii to ok 2-3 lata.  Tolerancja +/- 10 sekund na miesiąc.Sportowy czasomierz wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L). Nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń, ten rodzaj stali można polerować.Bransoleta wykonana także ze stali nierdzewnej chirurgicznej odporna na korozje. Można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, można także wypolerować bransoletę aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać dla Państwa odpłatnie.Szkło zegarka szafirowe jak przystało na tą markę, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy. Tarcza zegarka w kolorze czarnym z oznaczeniem godzin w formie indeksów na przemian z cyframi arabskimi. Oprócz tego na tarczy znajduję się datownik na godzinie trzeciej który pokazuje numer dnia miesiąca.Wodoszczelności tego zegarka to 200M i zapewnia możliwość nurkowania nawet z akwalungiem. 

Grubość zegarka to 13 mm a średnica to 44mm,

Marka Atlantic dołożyła wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zanosić zegarka do miejsca w którym kupił. Zegarek podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

atlantic 553754765S